Відкрите заняття

05 березня 2020 р. в спортивному залі УДПУ, згідно розкладу, відбулося відкрите заняття з фізичного виховання для студентів історичного факультету. На занятті були присутні: завідувач кафедри спортивних дисциплін Маслюк Р. В.,старший викладач Карасєвич С. А., викладач Карасєвич М. П. Позапланове відкрите заняття проводила викладач Карасєвич М. П.
Заняття з фізичного виховання це завжди цікаво, корисно та необхіднодля молоді, яка навчається в нашому університеті.
Тема заняття: Метод колового тренування. Суть методу – виконання по колу спеціально-підібраних вправ послідовного впливу на всі основні м’язові групи. Характерною рисою методу колового тренування є почергове дозоване виконання комплексу із 6 – 10 не складних вправ (станцій), кожна з яких має впливати на певні групи м’язів – рук, ніг, спини, черевного преса. Простота рухів дозволяє повторювати їх багато разів. Виконання вправ в різному темпі і з різних вихідних положень впливає на розвиток конкретної рухової якості чи певних функціональних систем організму.
Студенти отримали фізичне навантаження на всі групи м’язів та емоційне задоволення від заняття.