Зустріч з уповноваженою особою з питань протидії та запобігання корупції

13 березня відбулася зустріч працівників факультету фізичного виховання з уповноваженою особою з питань протидії та запобігання корупції Підлісним В.М. Зустріч спрямована на забезпечення належного рівня знань та розуміння працівниками положень антикорупційного законодавства, ліквідацію причин та умов, що можуть призвести до корупційних правопорушень або правопорушень, повʼязаних із корупцією та підвищення рівня стандартів доброчесності працівників. Учасники зустрічі детально обговорили передбачені Законом України «Про запобігання корупції» обмеження. Підлісний В.М. рекомендував регулярно проводити анкетування серед студентів, що дозволить провести моніторинг корупційних ризиків. Завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання Гончар Г.І. запропонувала здійснювати форми контролю за рівнем знань студентів, які б виключали людський чинник і суб’єктивізм. Завідувач кафедри спортивних дисциплін Маслюк Р.В. виступив з пропозицією ініціювати регулярні зустрічі з деканом, на яких обговорювати питання оптимізації навчального процесу та запобігання корупційним ризикам.