Настільний теніс — олімпійський вид спорту, у якому використовують спеціальні ракетки та ігровий стіл, розмежований сіткою навпіл. Гра може проходити між двома суперниками або двома парами суперників. Завданням гравців є утримання м'яча в грі за допомогою ракеток — кожен гравець після одного відскоку м'яча на своїй половині столу повинен відправити м'яч на половину столу суперника. Очко нараховується гравцеві, коли суперник не може повернути м'яч відповідно до правил. За сучасними міжнародними правилами, кожна партія триває до 11 очок. Матч складається з непарної кількості партій, і грається на більшість перемог у партіях.

В університеті діє секція з настільного тенісу. Студенти та збірна команда постійно беруть участь у Всеукраїнській та обласній Універсіаді та є її призерами.

Збірна команда УДПУ з настільного тенісу.

Срібні призери XVII Універсіади Черкаської області  серед ЗВО.

Срібні призери Чемпіонату міста Умань.