Настільний теніс в УДПУ

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини функціонує секція з настільного тенісу, в якій можуть займатись всі студенти та викладачі нашого навчального закладу. За 2018-2019 роки, наші спортсмени брали участь у міжфакультецьких змаганнях з настільного тенісу, Чемпіонаті та Молодіжних спортивних іграх міста Умань, в ХVІ та ХVIІ Унверсіаді Черкаської області серед ЗВО, у Всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу серед працівників ЗВО, а саме:
23.03.18 Молодіжні Спортивні ігри міста Умань, наша збірна команда УДПУ виборола ІІ місце.
26.11.2018 Уманський національний університет садівництва приймав змагання з настільного тенісу в рамках XVI Універсіади Черкаської області серед ЗВО, участь у якому взяли сім закладів вищої освіти Черкаської області серед яких Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини в складі: Панченко Богдан - ФФВ, 53гр., Чурпіта Євген - ФФВ, 64-п гр., Бадяка Анастасія - ФФВ, 31гр., Грабова Ірина - ФІМ, 23 гр., тренер Пензай Сергій Анатолієвич.
У підсумку наші тенісисти здобули срібні нагороди.
18.03.2019 Молодіжні Спортивні ігри міста Умань, наша збірна команда УДПУ виборола ІІ місце.
14.11.2019 в університеті пройшли змагання з настільного тенісу серед хлопців та дівчат, студентів всіх факультетів УДПУ.
15.11.2019 відбувся чемпіонат УДПУ серед викладачів та працівників нашого закладу.
29.11.2019 в Уманському національному університеті садівництва відбулись змагання з настільного тенісу в рамках XVIІ Універсіади Черкаської області серед ЗВО, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини був представлений в такому складі: Панченко Богдан, Чурпіта Євген, Жаркова Каріна, Грабова Ірина, тренер - Чурпіта Євген. У підсумку наші тенісисти завоювали ІІ місце.
19.12 2019 Чемпіонат міста Умань з настільного тенісу. Збірна УДПУ виборола ІІ місце.