Уманські боксери найкращі в області

З 18 по 20 вересня в одному з боксерських залів КДЮСШ «Вікторія» м. Черкаси проходив Чемпіонат області з боксу серед чоловіків і жінок.
Змагання були відбірковими до чемпіонату України 1WWDBgMTT8Eсеред чоловіків до 22 років, які відбудуться 6-12 жовтня в м. Запоріжжя, до абсолютного чемпіонату України серед чоловіків, які пройдуть в листопаді м. Вінниця, та до чемпіонату України серед жінок, які відбудуться 12-17 жовтня в м. Чернівці. Участь в змаганнях взяло близько 50 учасників з м.Тального, Тальнівського р-ну, м.Ватутіно, Черкаські команди: КДЮСШ «Вікторія», КДЮСШ «Вулкан» та збірна м. Умань, в складі 17 боксерів, серед яких 11 студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини:  Смирнов Андрій, Петриченко Ярослав, Поліщук Сергій, Дмитрук Тарас, Мельник Назар, Дробілко Дмитро, Медведенко Ілона, Короленко Крістіна, Зозуля Люба, Ярош Альона та Цуркан Анастасія.

9gQj5FuXxPUЗа підсумками триденних змагань: серед жінок приємно відмітити І місце Цуркан Анастасії у ваговій категорії 69 кг., ІІ місця вибороли Медведенко Ілона у ваговій категорії 46 кг., Короленко Крістіна у ваговій категорії 54 кг, Зозуля Люба у ваговій категорії 69 кг., ІІІ місце завоювала Ярош Альона у ваговій категорії 54кг, серед чоловіків кращими у своїх вагових категоріях стали Смирнов Андрій 64кг., Поліщук Сергій 81 кг., Дробілко Дмитро 91 кг., ІІ місце Дмитрук Тарас 81 кг., та Петриченко Ярослав 69 кг., ІІІ місця посіли Гнип Андрій 56 кг. та Мельник Назар 64 кг.

52MvagOQNkgВсі дівчата і хлопці показали свої бійцівські якості та високий рівень боксу, збірна команда міста Умань посіла І загальнокомандне місце. Отож, основу збірної Черкаської області серед чоловіків і жінок які будуть представляти наш регіон на Всеукраїнських чемпіонатах складатимуть уманські боксери.

Додамо, що готують наших спортсменів також випускники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: Петриченко Віктор,  Кабанов Віктор, Ковалик Олег та Посовень Роман.

Побажаємо нашим боксерам, витримки та перемог у майбутньому!