Медальний залік з боротьби збірної України на І Європейських іграх у Баку підсумував наш студент

З 15 по 18 червня в Баку проходили І Європейські ігри спортсменів-борців. Член збірної команди України, студент Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Василь Шуптар у змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії 61 кг здобув бронзову нагороду. В 1/8 фіналу турніру Василь поступився майбутньому срібному призеру Беці Ломпадзе з Грузії (1:4), але переміг у «втішній гілці» змагань. Спочатку Василь здобув перемогу над румуном Іваном Гудеа – 4:1. В боротьбі за бронзу Василь також був наполегливим і з переконливим рахунком (4:0) виграв у дуже титулованого болгарина Радослава Велікова - бронзового призера Олімпіади, чемпіона світу та володаря кількох срібних та бронзових медалей чемпіонатів світу та Європи!

У скарбничку нагород уманського студента, а це – бронза Універсіади в Казані, де він представляв наш університет, та бронза чемпіонату Європи, додалася і бронза Європейських ігор.

Вітаємо Василя і тренерський штаб з успішним виступом на міжнародній арені та бажаємо нових спортивних вершин!