Участь у III Międzynarodowej konferencji naukowej Bezpieczeństwo, zarządzanie, medycyna i kultura fizyczna

23 квітня у Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie (м. Варшава Республіка Польща) відбулася III Międzynarodowej konferencji naukowej Bezpieczeństwo, zarządzanie, medycyna i kultura fizyczna.
У зв’язку із ситуацією яка склалася у світі, організатори конференції для якісного зв’язку використали програму Microsoft Teams, де всі учасники мали можливість не лише почути один одного, а й побачити.
Науковці факультету фізичного виховання (Осадченко Т.М., Маєвський М.І., Ільченко С.С., Танасійчук Ю.М. Соколенко Л.С.)
теж мали змогу ознайомитися з результатами наукових досліджень, практичним досвідом зарубіжних колег щодо вирішення актуальних питань щодо безпеки, управління, медицини та фізичної культури. Усі бажаючі долучалися до обговорення в рамках тематики конференції.
Дякуємо організаторам конференції за надану можливість представити результати своїх досліджень!