КАРАНТИН – НЕ ПРИЧИНА ПРОПУСКАТИ ТРЕНУВАННЯ

Підбірка тренувань наших студентів в умовах карантину.

Тренування від майстрів спорту України з велоспорту Олександра та Софії Шевченко.

Заняття на свіжому повітрі від викладача кафедри спортивних дисциплін Марини Карасєвич.

Тренування від члена збірної Черкаської області з легкої атлетики, студента факультету фізичного виховання Уманського педагогічного університету Юрія Кравчука в умовах карантину.

Тренування від магістранки факультету фізичного виховання, майстра спорту України з веслування, члена Національної збірної Юлії Юрійчук.

Домашня зарядка від студента 22 групи ФФВ Заячковського Миколи.

Тренування студента 22 групи Шевченка Богдана.

Тренування на карантині від кандидата в майстри спорту України з легкої атлетики, студентки 3 курсу факультету фізичного виховання Уманського педагогічного університету Анни Коврик

Тренування від викладача ФФВ Любові Таранець.

Тренування з воркауту від студента І курсу Владислава Вовка.

Підбірка тренувань в умовах карантину від студентки 3 курсу, члена збірної університету з легкої атлетики Анастасії Шульгіної.

Спільне тренування в умовах карантину від студентки 3 курсу, члена збірної університету з легкої атлетики Анастасії Шульгіної та члена збірної університету з футболу Віталія Онищенка.

Сімейне тренування від магістранки 1 курсу Анастасії Савсюк

.

Тренування в домашніх умовах від студента 2 курсу Олександра Хуторянського.