КУРАТОРСЬКА ГОДИНА В РЕЖИМІ ОНЛАЙН

Під час карантину усі види навально-виховної роботи викладачів і студентів факультету фізичного виховання перейшли у віртуальну інтернет-реальність. У тому числі кураторські години. 6 травня відбулася онлайн зустріч куратора Танасійчук Ю.М. зі студентами 22 групи. Студенти ділились враженнями свого карантинного життя, обговорювали труднощі, які виникають під час дистанційного навчання. Юлія Миколаївна ознайомила студентів з особливостями складання літньої екзаменаційної сесії. Підкреслила необхідність подальшої роботи з навчально-інформаційним порталом університету. Куратор наголосила на необхідності дотримання заходів безпеки в умовах карантину. Поговорили про все: про здоров’я, про навчання, про родину і погоду, і навіть про домашніх улюбленців. Всі учасники отримали задоволення від спілкування та можливості побачити один одного.