НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ І ЙОГО РОЛЬ В ДОСЯГНЕННІ ВИСОКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ»

Нещодавно на факультеті фізичного виховання викладачами кафедри спортивних дисциплін було проведено
науково-методичний семінар «Спортивне харчування і його роль в досягненні високих результатів»
Метою заходу було здійснити обмін досвідом щодо спортивного харчування і його ролі у досягненні високих результатів.
Теми які найбільше були обговоренні це:
«Сучасні аспекти раціонального харчування»;
«Як зберегти себе в гарній формі під час довготривалого карантину»;
«Роль спортивного харчування та дієтичні добавки в житті спортсмена»;
«Спортивне харчування. Хімія чи здорова необхідність?».

Також учасники мали змогу поставити додаткові питання до доповідача під час онлайн обговорення та отримати на них відповідь:

1. Що робити, якщо спортсмен захворів?
  2. Як дізнатися чи є заборонені речовини у препараті?
  3. Чи буде створена програма для перевірки зареєстрованих в Україні медичних препаратів та спортивного харчування на наявність заборонених речовин?
  4. Що робити, якщо якимось чином до твого організму потрапила заборонена речовина?

Дякуємо усім хто долучився до семінару!