Засідання студентської ради факультету

Під час карантину усі види навально-виховної роботи викладачів і студентів факультету фізичного виховання перейшли у віртуальну інтернет-реальність. У тому числі засідання студентської ради факультету. 02 листопада відбулася онлайн зустріч заступника декана з виховної роботи Танасійчук Ю.М. зі студрадою факультету. Студенти ділились враженнями свого карантинного життя, обговорювали труднощі, які виникають під час дистанційного навчання. В ході зустрічі мали можливість обговорити перспективний план роботи на місяць, підготовку до святкування дня студента, оновлення інформації на сайті факультету та соціальних мережах про студентське життя в умовах карантину. Юлія Миколаївна наголосила на активній участі студентства у науково-практичних конференціях факультету. Поговорили про все: про здоров’я, про навчання, про родину і погоду, і навіть про домашніх улюбленців. Всі учасники отримали задоволення від спілкування та можливості побачити один одного.