Шановний Олександре Івановичу !
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на високу і відповідальну посаду – ректора Уманського державного педагогічного універсетету імені Павла Тичини.
Бажаємо нових успіхів у дуже нелегкій та багатогранній науковій та адміністративній діяльності! Нехай роки керівництва університетом принесуть нові перемоги, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.
Щиро бажаємо Вам наснаги, міцного здоров’я, невичерпної енергії. Нехай Ваша діяльність буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені перед університетом завдання й здійснити задумані плани.
Нехай ці дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю.