Вітаємо нового голову Студентської ради!!!

16 вересня 2021 року на факультеті фізичного виховання відбулися таємні вибори голови студентської ради.

За результатами підрахунку голосів, новою головою студентського самоврядування нашого факультету стала студентка третього курсу Аліна Поліщук.

Проголосувати міг кожен студент. Для цього достатньо було прийти до виборчої комісії, яка розташовувалась на першому поверсі навчального корпусу №3 (новий корпус) у аудиторії №108.

Наприкінці дня виборів лічильна комісія зробила підрахунок голосів, за яким студенти мали можливість спостерігати, та заповнила протокол. Остаточний підрахунок результатів виборів нового складу Студентської ради  відбувся під час засідання виборчої комісії.

Так, за результатами остаточного підрахунку голосів свою громадську позицію виявив кожен студент факультету. Серед них 218 осіб віддали свої голоси за кандидатуру Аліни Поліщук на посаду голови Студентської ради.

Тож вітаємо, студентку 34 групи з перемогою у виборах. Бажаємо їй творчої наснаги та плідної роботи у системі студентського самоврядування.