Факультет фізичного виховання вітає студентів із днем Рятувальника!

17 вересня на пізнавальну екскурсію до уманських рятувальників завітали студенти факультету фізичного виховання.

Традиційно, екскурсія розпочалась із гаража частини, де рятувальники ознайомили гостей із пожежно – рятувальними автомобілями та розповіли про їх можливості і укомплектацію. Далі фахівці ДСНС продемонстрували студентам бойовий одяг та спорядження вогнеборців, а найдопитливіші навіть приміряли на себе.

Під час екскурсії, фахівці Служби порятунку нагадали присутнім про правила пожежної безпеки в побуті, на відпочинку, зокрема на природі та повторили алгоритм дій у разі виявлення застарілих боєприпасів.

Ризикувати собою заради порятунку інших – таку професію може вибрати для себе далеко не кожен. Так нехай же в День рятувальника в Україні, кожен, хто хоч трохи пов’язаний з цією відважною роботою, отримає заслужене визнання. Нехай всі ваші трудові будні будуть спокійними, а виклики – помилковими. Нехай ваші близькі будуть впевнені в тому, що ви повернетеся додому після зміни цілими і неушкодженими.