Оксана Мазур

Що можна сказати про роки мого навчання… та багато. Навчання на факультеті фізичного виховання були найкращими студентськими роками. Змагання, туристичні походи, практичні заняття це було дуже цікаво та захопливо, це була моя мрія з дитинства, яка стала реальністю! Дні студента та пари стануть незабутнім спогадом на все життя.
Висловлюю щирі слова вдячності викладацькому колективу ФФВ за отримані знання, важливі поради, за те, що давали такі необхідні настанови ,які знадобились мені в даній професії (в житті) !!!


Сіренко Роман Юрійович

Терміни навчання на факультеті фізичного виховання: 2016 – 2021 н. р.

Працював з 2018 по 2020н.р в Корсунь-Шевченківській школі √1, наразі працюю в Києві в Ліцей “Цивілізатор”!

“Значну роль у моєму  професійному становленні  відіграв факультет фізичного виховання. Високий рівень професійної кваліфікації викладачів, їхня вимогливість і водночас цілковите розуміння того, як, особливо на першому курсі, складно поєднувати навчання і тренування допомагало мені дисциплінуватися і  досягати високих результатів в обох напрямах діяльності, розвинути лідерські якості, розширити свій світогляд та знання”.


Затуливітер Сергій Олегович

Народився 7 серпня 1999 року на Кіровоградщині, громадянин України.

З вересня 2005 року  по липень 2016 навчався у Червонополянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Добровеличківської районної державної адміністрації, де отримав атестат про середню освіту.

У 2016 році вступив до Уманського державного педагогічного університету на факультет фізичного виховання, по закінченню якого, у грудні  2022 року, отримав диплом Магістра.

За період навчання в університеті брав активну участь у спортивному житті факультету та університету.  Неодноразово був призером та переможцем змагань з легкої атлетики.

З 2018 по 2020 рік проходив навчання у Одеській військовій академії, на базі факультету підготовки офіцерів запасу, по закінченню отримав військове звання – молодший лейтенант.

У лютому 2022 року  вступив до лав ТрО, де і до теперішнього часу проходжу службу, захищаючи країну на одному із напрямків фронту. За період служби отримав військове звання лейтенант.


Веремієнко Юлія Олексіївна

Випускниця факультету фізичного виховання (2008-2013)

Вступити на факультет фізичного виховання було для мене передбаченим та зрозумілим рішенням, оскільки з самого дитинства я займалася спортивною гімнастикою і досягла розряду Кандидат у майстри спорту.  З перших днів навчання в університеті я була  “на своєму місці”.  Багато чого вже знала і розуміла, але і відкривала для себе неймовірно багато нового, цікавого та корисного. Університет подарував мені не лише  знання та диплом, а й справжню  подругу. Ми познайомилися під час вступного іспиту, обмінялися контактами і обидві вступили. За збігом обставин ще й стали одногорупницями,  поселилися в одній кімнаті в гуртожитку. За роки студенства  ми разом нервували перед іспитами, разом готувалися до них.  Допомогали одна одній у навчальному процесі. Втішали  та підтримували одна одну у складних ситуаціях, а також  вміли щиро порадіти успіхам. Пам’ятаю, як домовлялися, що якби зранку не було тяжко зранку вставати на першу пару  після вечірки, ми обов’язково встанемо і підемо. Кумедно було те, що коли одна з нас зовсім не могла відірвати себе від ліжка то інша турботливо готувала сніданок  і допомагала зібрати себе до купи,  час від часу ми мінялися ролями. На сьогоднішній день з моменту нашого знайомства пройшло майже 15 років і незважаючи на те що живемо ми за 500 км. одна від одної наша дружба така ж міцна і важлива для нас як і раніше. 

Я дуже вдячна Уманському державному педагогічному  університету ім. Павла Тичини за неймовірно яскраві студентські роки, отриманий досвід  та професію, та за те що він подарував мені близьку людину. Бажаю процвітання університету!

Наразі працюю за фахом у Закладі дошкільної освіти №22 центр розвитку дитини. м.Чернігів.


Борисов Роман Валерійович

Навчався в Уманському державному педагогічному університеті імені П.Г. Тичини з 2008 по 2013 рік.

 У житті кожної людини важливу роль відіграють спогади. Вони є різними, у когось приємні, а у когось ще кращі. Але сьогодні я б хотів поділитись з вами своїми, найкращими. Найкращими тому, що вони про студентські роки.

               У 2008 році я став студентом Уманського державного педагогічного університету імені П.Г. Тичини – найкращого факультету цього вишу, факультету фізичного виховання. І почалось, знайомство з найкращими одногрупниками, викладачами, захоплюючі навчальні будні, і так як я жив у гуртожитку, дуже веселі вихідні. Розповісти можна дуже багато, але хотів би виділити дві основні події, які з теплом згадую і сьогодні. Це екзамен з гімнастики і похід у ліс.

Почну з першого. У роботі кожного вчителя, найважливіше – правильно донести інформацію до учня, а у випадку фізичного виховання, ще і продемонструвати. Гімнастика – це саме той предмет на якому ми як вивчали його, так і засвоювали на практичних зайняттях. Прекрасний педагог, Каранська Людмила Петрівна, нам у цьому і допомагала. Ми усі довго і плідно готувались до екзамену. Нас супроводжували і невдачі, і сміх, і сльози, ну і звичайно, тріумфи. Саме цей предмет був вкрай відповідальним, тому що здавали ми його не тільки перед викладачами, на нього приходили дивитись дуже багато студентів, в тому числі й інших факультетів. А це вже відповідальність іншого рівня. І от приходить твоя черга, рівень адреналіну зашкалює, ти здаєш вправи біля одного снаряду – успішно, оплески на весь спортзал. І так далі, кожну з шести вправ. Ці емоції пам’ятаю і досі. Ніби олімпіада всесвітня. По завершенню усіх вправ, урочиста лінійка, подяка за пророблену роботу, ну і оцінка за виконання вправ.  Шкода, що предмет закінчився на третьому курсі.

 Попрацювали, час і відпочити. Село Громи, за 13 км від навчального закладу. Заздалегідь спланований викладацьким складом туристичний піший похід, з метою оздоровлення, відпочинку, єднання з природою та отримання загальних знань в туризмі. Все у нас проходило на високому рівні. Прийшли ми туди по обіді. Досвід і знання наших викладачів допомогли нам швидко розбити містечко та провести всі необхідні роботи. Коли почало вечоріти, ми розпалили вогнище, далі шашлик, застілля. Потім під гітару співали пісні викладачі, студенти, жартували, розповідали життєві історії, і так до самого ранку. Так було добре. Біля нашого наметового містечка була річка з великою кладкою, зранку ми охоче там купались і загоряли. По обіді вирішили провести футбольний чемпіонат. Усього було 5 команд. Переглянути цей футбольний турнір прийшли і місцеві мешканці, які залюбки підтримували усіх. Так як і у справжньому футболі було все: запекла боротьба, травми, шквал емоцій та галас трибун. Нашим мотиватором і головним уболівальником був заступник декана, Семенов Андрій Анатолійович. Він підтримував нас найбільше, найголосніше та найемоційніше… Пройшовши всі етапи змагань, наша команда дійшла до фіналу. Ми просто не могли не виправдати надію нашого головного уболівальника. І як у кіно, на останніх хвилинах фінальної гри, мій товариш Маленький Сергій Олександрович, шаленим ударом «скорпіона», забиває переможний гоооооол!!! І знову тріумф, овації, радощі, церемонія нагород та святкування. Як же знову хочеться пережити ці емоції ще раз…

 Студентські роки – найкращі роки. Це перший етап дорослого життя більшості людей. Я дуже радий, що на цьому етапі в мене були по справжньому круті викладачі та одногрупники, з якими я спілкуюсь і досі та маю багато приємних спогадів.


Маріяшко Віталій Валерійович

Навчався на факультеті фізичного виховання 2008-2013 роках. За роки навчання найбільше запам’яталося стан викладання дисципліни гімнастики та матеріально-технічна база. Зараз працюю в Уманському ліцеї №2. Педагогічний стаж 9.5 років.


Максимчук Андрій Ігорович

Випускник Уманського державного університету імені Павла Тичини, на навчання вступив в 2018-ому році на факультет фізичного виховання для отримання освітнього ступеня бакалавр на державну форму навчання. Закінчив своє навчання взимку 2022-го року. Під час навчання в університеті отримав чудовий досвід як педагогічний так і життєвий, познайомився з щирими та відкритими людьми, адже саме такі працюють та навчаються в нашому університеті. За період мого навчання цей навчальний заклад дав велику базу знань завдяки яким можна з комфортом працювати за фахом. Працюю я на даний момент у Балтському ліцей №1 ім. О.Гончара Балтської міської ради Одеської області в якому навчається близько 860 дітей з яких близько 220 є моїми вихованцями.


Мороченець Андрій Миколайович

Вперше я потрапив до університету у 2014 році, коли прийшов на творчий конкурс. На перший погляд, це досить таки звичний університет але, це було тільки перше враження. Коли я зайшов в хол, мені відразу сподобалась сама атмосфера університету. Студентське життя я згадую із теплотою у серці, висококваліфікований викладацький склад, чудові одногрупники які не одноразово виручали один одного, спогади лишились тільки приємні. Закінчивши бакалавр, я поїхав працювати у своє рідне містечко смт. Голованівськ, в ПТУ №38 , викладачем фізичної культури, працюю наразі уже 6 років, поки що не бачу себе в іншій сфері діяльності.


Коновал Микола

До складу студентів факультету фізичного виховання був зарахований у 2014 році. З впевненістю можу заявити, що я отримав хороші знання і якісну підготовку. З перших днів, я одразу відчув потенціал цього закладу вищої освіти, адже висококваліфіковані викладачі якісно викладають матеріал і зацікавлені аби ми стали майбутнім нашої країни. Також мене вразило матеріально-технічне обладнання факультету, комфортні умови навчання та дружня атмосфера. Спогади  про УДПУ імені Павла Тичини  назавжди будуть у моєму серці. На даний час працюю у Фастівському академічному ліцеї №9.


Пучкін Анатолій

Роки навчання на факультеті (2014-2019)

Студентське життя в УДПУ – це такий період, який я не забуду ніколи. Згадуючи студентське життя, на обличчі лише посмішка та вдячність всім, хто був поряд та дарував приємні моменти і можливості.

Основне що запам’яталося – це простота у відносинах з викладачами та керівництвом факультету. Відкрите та щире ставлення до студентів сприяло дружній атмосфері у колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань.

Чудові викладачі, які максимально допомогли стати особистістю з своєю думкою, прекрасна матеріально-технічна база факультету, відмінно сприяли навчальному процесі! Хочу щиро подякувати усім викладачам за невтомну працю, цікаві лекції, бажання та вміння навчити. Працюю, наразі, вже третій рік по своїй спеціальності вчителем фізичної культури в спеціалізованій школі №57 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району міста Києва і пишаюся тим, що всі ті знання, які я отримав в УДПУ, реально допомагають мені справлятись зі всіма викликами цієї професії!


Цюпка Богдан

Навчання в університеті залишиться однією з найяскравіших сторінок в нашому житті! Ми приїхали до університету з різних куточків країни і знайшли тут друзів. Кажуть, що саме в студентські роки народжується найміцніша дружба. Ми разом вчилися долати труднощі, допомагали один одному порадою і справою, розвивалися і ставали кращими, адже у нас був найкращий куратор, яка вела нас і допомагала долати перешкоди.

Цінний досвід, отриманий в університеті, став опорою для мене в майбутньому, адже на третьому курсі я пішов працювати в школу і працюю вже 6 років вчителем фізичної культури. Університетські роки, без сумніву, займають величезну сторінку в житті кожної людини. Я вдячний Університету за високу якість класичної освіти, яку він забезпечує. Ні для кого не секрет, що у нас панує особлива атмосфера. Атмосфера дружелюбності, поваги, єдності, коли ти з задоволенням, в хорошому настрої йшов до університету, а навчання не вбачалося якимось тягарем. Причому творцями даної атмосфери, думаю, в однаковій мірі є і деканат, і викладачі та самі студенти. Хочу подякувати Університету не тільки за здобуті знання, а також за емоції, секції, спортивні збори, КВН, походи до театру, художні вечори, підготовки до різних свят, за можливість відчути  себе частиною великої та дружньої родини УДПУ.


Тастанкулов Владислав Борисович

До складу студентів був зарахований  в 2014 році. За роки навчання виступав за збірну університету по легкій атлетиці та футболу! Колектив факультету навчив мене цінувати кожний момент, кожну можливість, знаходити компроміси, будувати індивідуальний підхід до людей. Ці навички не раз мені стали в нагоді у моїй професійній діяльності. Запам’яталися та дали поштовх до розвитку практичні заняття, що проводилися викладачами факультету. Викладачів та колектив факультету згадую з теплом і повагою, саме їх професіоналізм, бажання допомогти в навчанні та підтримка допомогли мені успішно закінчити навчання та стати спеціалістом. На даний час працюю вчителем фізичної культури та трудового навчання в Уманській гімназії №4


Місюра Людмила Валеріївна

Народилася 09.12.1998 року в місті Кіровоград. З 2005 року навчалась у загальноосвітній школі ІІ-ІІІ ст. №10 міста Кропивницький. Під час навчання цікавилася волейболом, а також займалась у шкільному гуртку. Після закінчення школи у 2016 році вступила до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на факультет фізичного виховання.

          Була старанною студенткою, займалася волейболом, брала участь у багатьох конкурсах, семінарах, змаганнях. На першому курсі почала свою діяльність у студентському самоврядуванні, була заступником голови студентської ради. Свою активну діяльність проявляла в різних напрямках, як у творчих, так і спортивних.

          У червні 2020 року отримала диплом бакалавра з відзнакою і у вересні цього ж року вступила на магістратуру за спеціальністю «Середня освіта (Фізична культура)». У 2022 здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти магістр.

          На 5-му курсі почала працювати в Бориспільському ліцеї «Патріот» учителем фізичної культури, де працюю до сьогодні.

          Навчання  на факультеті фізичного виховання, особисто для мене, було легким, веселим та енергійним. Дякую кожному викладачеві , які вклали в мене ті знання, уміння й навички , які використовую у своїй роботі.          

За вибір свій я вдячна долі!

Хорошу спеціальність маю:

Учителем працюю в школі –

Від цього радість відчуваю!

В педагогічному умінні

Маленький криється секрет:

Дає нам навички відмінні

Фізвиховання факультет.