Перейти до контенту

Спортивна діяльність

Найкращими спортсменами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на Міжнародному рівні є:

Валентин Хмільовий — призер та переможець Чемпіонатів України, Європи та Світу з гирьового спорту, виступав у п’яти номінаціях на Чемпіонаті Європи та Світу (27-30.04.2018 р. в м. Целє, Словенія), де виборов п’ять нагород, з яких – чотири золотих та одна срібна.

Руслан Первак — срібна медаль Чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА серед чоловіків (м. Дрезден, Німеччина). Виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу зі змішаних єдиноборств, у вересні 2018 року пройшов відбір та увійшов до збірної команди України зі змішаних єдиноборств за версією WMMAA серед чоловіків для участі в Чемпіонаті Європи.

Владислав Мошенський − Майстер спорту України з багатоповторного жиму, виборов ІІ місце на Міжнародному чемпіонаті «ІІ BEAST CHEMPIONSHIP» (м. Київ).

У вересні 2018 р. м. Пітешті відбувся чемпіонат Румунії з веслування на байдарках і каное серед юнаків 2000-2001 р. н., у якому взяли участь найсильніші спортсмени Румунії, України та Молдови. За перемогу змагався і студент І курсу факультету фізичного виховання – Виходцев Микола. Він є вихованцем клубу ФСК «Хімік» м. Южне та являється членом юнацької збірної команди України та став чемпіоном Румунії в олімпійському виді «одиночка 1000 м» та «одиночка 500 м», а також став бронзовим призером на дистанції 200 м.

З 1 по 5 листопада в місті Бухара Узбекистан відбувся Чемпіонат Світу з гирьового спорту серед дорослих. В змаганнях прийняли участь близько 200 спортсменів з 15 країн світу серед яких і збірна команда України. Нашу збірну представляли 12 спортсменів, в складі якої був студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – Хмільовий Валентин (вагова категорія до 70 кг). Чемпіонат відбувся на високому рівні, всі учасники продемонстрували свої максимальні можливості та показали гарні результати.

23-25 листопада 2018 року в перше в Україні пройшов World Championship GPA-IPO з пауерліфтингу та окремих вправ. На Чемпіонат Світу з’їхались понад 400 спортсменів з 25 країн, які брали участь у цих змаганнях.

3 спортсмени - представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які чудово продемонстрували свої вміння на помості. У розділі екстимальний жим, де за правилами змагань спортсменові на виконання вправи надавалося 3 хвилини, студент факультету фізичного виховання Майстер спорту України Сергій Сюренко в номінації штанги 75кг з результатом 31 повторення (коефіцієнт атлетизму 33,50) посів І місце серед юніорів.

Студент факультету фізичного виховання Майстер спорту України Владислав Мошенський в номінації штанги 100кг з результатом 31 повторення (коефіцієнт атлетизму 29,36) посів І місце серед юніорів.

Викладач кафедри спортивних дисциплін, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, Майстер спорту України міжнародного класу Сергій Ільченко в номінації штанги 100кг серед чоловіків з результатом 41 повторення (коефіцієнт атлетизму 46,67) з великим відривом виборов І місце.

Студент факультету фізичного виховання УДПУ, актор театру драми і комедії (художній керівник Наталія Алексеєва) отримав диплом лауреата першої премії за участь у ХV Міжнародному конкурсі-фестивалі виконавців гумору і сатири, музичного фольклору. Режисер Народного театру драми і комедії УДПУ, заслужений працівник  культури України, Наталія Алексеєва була нагороджена дипломом «За високопрофесійну плідну діяльність і подвижництво в галузі культури і мистецтва».