Перейти до контенту

Студентське самоврядування

 

Щербань Єлизавета – голова студентської ради

Тарасюк Анна – заступник голови студентської ради

Каракада Ярослава – секретар студради факультету

Сектори:

1. Навчально – науковий

2. Культурно – просвітницький

3. Соціально – правовий

4. Спортивно – оздоровчий

5.Якості освіти

АКТИВНИЙ ОРГАН СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 Діяльність студентської ради факультету фізичного виховання спрямована на удосконалення навчально-виховного процесу, якісне навчання, зростання у студентської молоді соціальної активності, виховання духовності і культури.

Наші студенти беруть активну участь у заходах факультетського та загальноуніверситетського рівнів, демонструючи не тільки фізичну силу, силу характеру і силу духу , а й моральність, духовність та креативність.

Щорічно студенти беруть участь у презентації першого курсу, змаганнях «Веселі старти» для всіх бажаючих,  Шевченківських читаннях, пісенному вернісажі та інших. Допомогу в організації цих заходів надає студентський актив факультету. Студрада бере участь в організації та проведенні КВН та кінопереглядів. Завдяки цьому студенти мають можливість всебічно розвиватись, відпочивати та весело і з користю проводити свій вільний час.

Особливістю роботи  студентського активу факультету фізичного виховання є організація спортивних змагань та їх проведення Протягом навчального року проходять змагання з різних видів спорту, а саме: турніри з боксу, чемпіонати з волейболу, спартакіади з баскетболу, чемпіонати з  настільного тенісу, чемпіонат з пауерліфтингу, чемпіонат із російського жиму лежачи та армреслінгу, змагання з гирьового спорту, турніри з міні-футболу, спартакіада з дзюдо, універсіада з вільної боротьби, спартакіада з легкої атлетики, універсіада з веслування на байдарках і каное.

Однією із форм роботи студради є організація та  участь у проведенні благодійних акцій, таких як: День Святого Миколая та Новий рік для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Пролісок” та інших; студенти факультету працюють волонтерами.

Студентська рада співпрацює з деканатом факультету та вихователями гуртожитків у наданні житла студентам та організації виховної роботи в гуртожитках. Студенти факультету фізичного виховання  мають чудову можливість займатися у тренажерному залі та залі боксу, що знаходяться у приміщенні гуртожитку №2.

За бажанням студенти мають можливість відвідувати секції футболу, міні-футболу, баскетболу, волейболу, боксу, настільного тенісу, пауерліфтингу, ритмічної гімнастики, важкої атлетики, легкої атлетики, айкідо, дзюдо, боротьби на поясах, вільної боротьби, веслування, шахів та велоспорту. Цьому сприяє відмінна матеріально-технічна база університету: тренажерні зали, баскетбольний і волейбольний майданчик, міні-футбольному майданчику зі штучним покриттям.

Членом студради факультету фізичного виховання – студентського органу самоврядування – може стати студент із активною життєвою позицією, який своїм навчанням, творчістю та успіхами у спорті примножуватиме славу факультету.