Збірна команда УДПУ з боксу, бронзовий призер універсіади України 2021

Бокс, це ще один вид спорту який культивується в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Потрібно віддати належне одному з випускників університету: Петриченку Віктору Борисовичу, ( голова боксерського клубу «АРЕС», тренер ), який завдяки наполегливої праці зміг зібрати навколо себе однодумців тренерів, більшість з яких є випускниками Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які працюють над здійсненням мрій багатьох спортсменів-боксерів міста Умань, в тому числі студентів нашого навчального закладу, які представляють наш регіон, університет, країну на змаганнях різного рівня. В нашому закладі за підтримки керівництва університету, факультету фізичного виховання, спортивного клубу УДПУ та за ініціативи спортивного клубу «АРЕС» в спортивній залі проходять Всеукраїнські, обласні змагання та вже традиційний відритий Кубок з боксу.

З 8 по 14 лютого 2021 р. в Чернівцях відбувся Чемпіонат України з боксу серед жінок та чоловіків до 22 років. Боксери міста Умань та студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, здобула 2 медалі важливого турніру. У підсумку:

1. Студент І курсу факультету фізичного виховання Скакун Андрій в бою за вихід в чвертьфінал здобув серйозне розсічення в третьому раунді, і на цьому етапі закінчив участь у Чемпіонаті.
  2. Ковальчук Анастасія студентка ІІ курсу після півфінального бою в якому Настя здобула перемогу, не змогла продовжити виступ у фіналі із-за температура через проблеми з горлом. Наша боксерка лідер вагової категорії 57 кг. програла ще не вийшовши на фінальний бій, тому здобула 2 місце Чемпіонату.

«Жінкою року міста Умань» у номінації «Спортсменка» стала боксерка Анастасія Ковальчук – студентка факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, вихованка Уманської ДЮСШ №1, спортивного клубу «Арес», чемпіонка України серед жінок до 22 років, бронзовий призер чемпіонату України серед жінок, бронзовий призер кубку України серед жінок, учасник чемпіонату Європи з боксу серед жінок до 22 років. Відзначимо, що Анастасія була визнана кращою спортсменкою Черкащини у грудні 2019 року, є членом Національної збірної команди України з боксу, має спортивне звання «Майстер спорту України». Тренер – Петриченко Віктор Борисович.

Також, Анастасія Ковальчук стала кращою спортсменкою ЧЕРКАЩИНИ в грудні 2019 року, дякуючи яскравій перемозі в чемпіонаті України з боксу серед жінок до 22 років який проходив в місті Бровари.

Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, учні боксерського клубу «АРЕС» та школи вищої спортивної майстерності, МСУМК Овсянніков Євгеній  та МСУ Ковальчук Анастасія стали учасниками престижного Міжнародного турніру з боксу RIGA OPEN в Латвії який відбувся на початку 2020 року. За підсумками змагань Євгеній став переможцем Анастасія стала срібною призеркою турніру. В турнірі взяли участь боксери з Латвії, Литви, Естонії, Швеції, Росії, Індії, Білорусі, Молдови, Ізраїлю, України, Польщі, Данії, Фінляндії.