Перейти до контенту

Бокс

Збірна команда УДПУ з боксу, бронзовий призер універсіади України 2021

Бокс, це ще один вид спорту який культивується в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Потрібно віддати належне одному з випускників університету: Петриченку Віктору Борисовичу, ( голова боксерського клубу «АРЕС», тренер ), який завдяки наполегливої праці зміг зібрати навколо себе однодумців тренерів, більшість з яких є випускниками Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які працюють над здійсненням мрій багатьох спортсменів-боксерів міста Умань, в тому числі студентів нашого навчального закладу, які представляють наш регіон, університет, країну на змаганнях різного рівня. В нашому закладі за підтримки керівництва університету, факультету фізичного виховання, спортивного клубу УДПУ та за ініціативи спортивного клубу «АРЕС» в спортивній залі проходять Всеукраїнські, обласні змагання та вже традиційний відритий Кубок з боксу.


  • З 8 по 14 лютого 2021 р. в Чернівцях відбувся Чемпіонат України з боксу серед жінок та чоловіків до 22 років. Боксери міста Умань та студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, здобула 2 медалі важливого турніру. У підсумку:
  1. Студент І курсу факультету фізичного виховання Скакун Андрій в бою за вихід в чвертьфінал здобув серйозне розсічення в третьому раунді, і на цьому етапі закінчив участь у Чемпіонаті.
  2. Ковальчук Анастасія студентка ІІ курсу після півфінального бою в якому Настя здобула перемогу, не змогла продовжити виступ у фіналі із-за температура через проблеми з горлом. Наша боксерка лідер вагової категорії 57 кг. програла ще не вийшовши на фінальний бій, тому здобула 2 місце Чемпіонату.
  • «Жінкою року міста Умань» у номінації «Спортсменка» стала боксеркаАнастасія Ковальчук - студентка факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, вихованка Уманської ДЮСШ №1, спортивного клубу «Арес», чемпіонка України серед жінок до 22 років, бронзовий призер чемпіонату України серед жінок, бронзовий призер кубку України серед жінок, учасник чемпіонату Європи з боксу серед жінок до 22 років. Відзначимо, що Анастасія була визнана кращою спортсменкою Черкащини у грудні 2019 року, є членом Національної збірної команди України з боксу, має спортивне звання «Майстер спорту України». Тренер – Петриченко Віктор Борисович.
  • Також, Анастасія Ковальчук стала кращою спортсменкою ЧЕРКАЩИНИ в грудні 2019 року, дякуючи яскравій перемозі в чемпіонаті України з боксу серед жінок до 22 років який проходив в місті Бровари.
  • Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, учні боксерського клубу «АРЕС» та школи вищої спортивної майстерності, МСУМК Овсянніков Євгеній  та МСУ Ковальчук Анастасія стали учасниками престижного Міжнародного турніру з боксу RIGA OPEN в Латвії який відбувся на початку 2020 року. За підсумками змагань Євгеній став переможцем Анастасія стала срібною призеркою турніру. В турнірі взяли участь боксери з Латвії, Литви, Естонії, Швеції, Росії, Індії, Білорусі, Молдови, Ізраїлю, України, Польщі, Данії, Фінляндії.