Приємна зустріч з випускниками-спортсменами

18 лютого на факультеті фізичного виховання, зустрічали своїх випускників, кращих спортсменів свого часу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Василя Шуптаря – Майстра спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, та Василя Крушельницького – Майстра спорту України з вільної боротьби. Спортсмени розповіли про свої успіхи у спортивній кар’єрі та про їхнє життя після закінчення навчання в нашому закладі. Зокрема Василь Крушельницький працює тренером з боротьби на Львівщині, а відомий нам усім Василь Шуптар на даний час виступає за професійний борцівський клуб у Німеччині і являється першим номером збірної команди України у своїй ваговій категорій, яка поступово через різноманітні турніри та чемпіонати підходить до Олімпійських ігор. Зараз Василь у складі збірної України пройшов збір в Карпатах і вирушить до Болгарії на відбірковий турнір Чемпіонату Європи, фінальна частина якого пройде у Румунії.

Ми завжди раді зустрічі із такими відомими нам випускниками-спортсменами.

Успіхів Вам як в житті так і на спортивному Олімпі!!!