Затуливітер Анастасія Володимирівна
3 2016 по 2021 рік навчалась в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, на факультеті фізичного виховання . Після закінчення отримала диплом магістра.
У вересні 2022 року була прийнята на посаду викладача-стажиста кафедри теорії і методики фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету, де працюю по теперішній час.
Таранець Любов Сергіївна
У 2013 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини Факультет фізичного виховання, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобула кваліфікацію вчителя фізичної культури та основ здоров’я.
Професійна діяльність:
2010-2013 – педагог організатор в МДЦ «Артек», Інструктор по спорту.
З 2013 року – викладач кафедри теорії та методики спорту, заступник декана факультету фізичного виховання з профорієнтаційної роботи.
Стаж педагогічної роботи 10 років.
Спортивна діяльність:
З 2021 р. – тренер секції «Функціональний фітнес»
Кандидат в майстри спорту з велосипедного спорту.
Ільченко Сергій Сергійович
Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри теорії та методики спорту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, майстер спорту міжнародного класу України з жиму лежачи(ЕЛІТА), рекордсмен України;
Біографічна довідка: Народився 13 травня 1987 року, на Одещині.
Освіта:
В 2004 році отримав середню освіту та став студентом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Університет закінчив у 2009 році, отримавши спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура. Соціальна педагогіка».
2018 р. – захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання і спорту, зі спеціальності 24.00.02 – Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення.
Професійна діяльність:
З 2009 – 2023 роки – тренер-викладач кафедри теорії та методики спорту, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Спортивна діяльність:
Тренер з силових видів спорту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Багаторазовий переможець Чемпіонатів України, Європи та Світу з багатоповторного, екстемального та народного жиму України. Встановив сім Рекордів України. Підготував багато кваліфікованих спортсменів з силових видів спорту, які мають звання: 12 кандидатів в Майстри спорту, 7 Майстрів спорту, 2 Майстри спорту міжнародного класу, серед яких три рекордсмени України.
Нагороди:
За період педагогічної роботи нагороджений почесними грамотами Черкаської обласної державної адміністрації, почесними грамотами Уманської міської Ради, ректорату Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Маєвський Микола Іванович
1987 року народження.
З 2004 по 2009 роки навчався в Уманському державному педагогічному університет імені Павла Тичини і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура. Соціальна педагогіка» та здобув кваліфікацію викладача дисциплін фізичного виховання, валеології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, вчителя фізичної культури та валеології ЗОШ І-ІІІ ступенів, організатора туристичної роботи, соціального педагога.
З 01.09.2009. – прийнято на посаду викладача кафедри теорії та методики спорту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Кандидат наук з фізичного виховання і спорту з грудня 2016 року. Дисертацію захищено «19» травня 2016 року у спеціалізованій вченій раді Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту.
29 червня 2021 року отримав вчене звання доцент кафедри теорії та методики спорту.
Козловська Світлана Олександрівна
У 2022 році стала здобувачем третього рівня освіти - доктор філософії при Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Тема мого дисертаційного дослідження: «Побудова профілактико-оздоровчих занять із жінками другого періоду зрілого віку з різними типами та станом постави», науковий керівник: док. наук з ФВ. і С., проф.. Асаулюк Інна Олексіївна.
З 2018 - 2020 – навчалась в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, здобула ступінь магістра за спеціальністю 014.11 Середня освіта (Фізична культура), здобула кваліфікацію - вчитель фізичної культури
З 2017 року розпочала науково-педагогічну діяльність в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на посаді викладача кафедри теорії і методики фізичного виховання, де працюю і на даний час
З 2014 - 2017 р. навчалась у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, здобула ступінь магістра за спеціальністю «Початкова освіта», здобула кваліфікацію викладача педагогіки, вчителя початкової школи, практичного психолога.
З 2012 -2014 р. навчалась в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, за напрямом підготовки «Початкова освіта» та здобула кваліфікацію бакалавра початкової освіти, вчителя початкових класів.
З 2013-2014 р. – працювала в Родниківському ДНЗ, на посаді інструктора з фізкультури
З 2012 – 2013 р. – Працювала в Уманському ДНЗ №34, на посаді інструктора з фізкультури
З 2008-2012 р. навчалась в Уманському гуманітарно - педагогічному коледжі імені Т.Г. Шевченка, за спеціальністю «Початкова освіта» та здобула кваліфікацію вчитель початкової школи, вчитель англійської мови.
Професійні навички:
У своїй професійній діяльності використовую сучасні методи навчання із використанням інноваційних технологій. Працюючи зі студентами, допомагаю їм опанувати різноманітні компетентності для застосування їх у повсякденному житті та майбутній професійній діяльності. Допомагаю студентам у формуванні навичок командної роботи та поваги до оточуючих.
Регулярно удосконалюю свої знання та навички шляхом проходження курсів підвищення кваліфікації; беру участь у національних і міжнародних науково-методичних товариствах, набула досвіду у викладацькій , науковій, та навчально-методичній роботі.
Щербина Володимир Володимирович
Керівник спортивного клубу та тренер-викладач з футболу кафедри теорії та методики спорту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Освіта:
Закінчив у 2012 році факультет фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Професійна діяльність:
Працював головним тренером жіночої футбольної команди «Ятрань» Берестівець. Тренер ФК «УТК». Тренер жіночої збірної команди УДПУ – срібний призер 2019 р., та переможець Кубку України 2021 р. серед жіночих студентських команд, срібний призер Європейських Університетських Ігор 2022, (м.Лодзь, Польща).
Спортивна діяльність:
СК«Локомотив» Сміла; ФК«Олімпія» Южноукраїнськ; ФК «Тальне»; ФК«Ікар» Умань; ФК«Іллічівець-Умань»; ФК«Наша-ряба»; ФК«ЛНЗ»; ФК«Уманьферммаш»; ФК«УТК».
Нагороди:
За період роботи в УДПУ нагороджений почесними грамотами Черкаської обласної державної адміністрації, Уманської міської Ради, ректорату Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Асоціацією футболу України за розвиток спорту серед студентської молоді та досягнення на Міжнародному рівні.
Кращий воротар Черкащини – 2005; 2006; 2008; 2009; 2011; 2016; 2021.
Кращий футболіст Черкащини – 2006.
Кривуша Марина Олександрівна
Народилась та проживаю у місті Умань. З 2005 року навчалась у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 3 міста Умань.
Зі шкільних років почала активно займатись спортом. Ходила на секцію з легкої атлетики до Уманської дитячо-юнацької спортивної школи №1. Брала активну участь у міських, обласних та всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики (біг на короткі дистанції).
У 2016 році вступила до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на факультет фізичного виховання. Виконувала обов’язки старости групи. Була активною та старанною студенткою. Брала участь в університетських та факультетських конференціях, семінарах та змаганнях. Входила до складу студентського самоврядування. На 1 курсі була заступником голови студентської ради, а з 2 курсу виконувала обов’язки голови студентського самоврядування.
З 2018 року почала працювати лаборантом на кафедрі теорії і методики фізичного виховання, факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
У 2020 році отримала диплом бакалавра з відзнакою і у вересні цього ж року вступила до магістратури за спеціальністю Середня освіта (Фізична культура). У 2022 році отримала диплом магістра з відзнакою, здобула кваліфікацію вчитель фізичної культури.
З лютого 2022 року працюю на посаді викладача-стажиста кафедри теорії і методики фізичного виховання, факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Осадченко Тетяна Михайлівна
Коновал Микола
До складу студентів факультету фізичного виховання був зарахований у 2014 році. З впевненістю можу заявити, що я отримав хороші знання і якісну підготовку. З перших днів, я одразу відчув потенціал цього закладу вищої освіти, адже висококваліфіковані викладачі якісно викладають матеріал і зацікавлені аби ми стали майбутнім нашої країни. Також мене вразило матеріально-технічне обладнання факультету, комфортні умови навчання та дружня атмосфера. Спогади про УДПУ імені Павла Тичини назавжди будуть у моєму серці.
На даний час працюю у Фастівському академічному ліцеї №9.
Максимчук Андрій Ігорович,
Випускник Уманського державного університету імені Павла Тичини, на навчання вступив в 2018-ому році на факультет фізичного виховання для отримання освітнього ступеня бакалавр на державну форму навчання.
Закінчив своє навчання взимку 2022-го року. Під час навчання в університеті отримав чудовий досвід як педагогічний так і життєвий, познайомився з щирими та відкритими людьми, адже саме такі працюють та навчаються в нашому університеті.
За період мого навчання цей навчальний заклад дав велику базу знань завдяки яким можна з комфортом працювати за фахом.
Працюю я на даний момент у Балтському ліцей №1 ім. О. Гончара Балтської міської ради Одеської області в якому навчається близько 860 дітей з яких близько 220 є моїми вихованцями.
Маріяшко Віталій Валерійович
Навчався на факультеті фізичного виховання 2008-2013 роках. За роки навчання найбільше запам'ятався стан викладання дисципліни гімнастики та матеріально-технічна база.
Зараз працюю в Уманському ліцеї №2. Педагогічний стаж 9.5 років.
Мороченець Андрій Миколайович
Вперше я потрапив до університету у 2014 році, коли прийшов на творчий конкурс. На перший погляд, це досить таки звичний університет але, це було тільки перше враження. Коли я зайшов в хол, мені відразу сподобалась сама атмосфера університету. Студентське життя я згадую із теплотою у серці, висококваліфікований викладацький склад, чудові одногрупники які не одноразово виручали один одного, спогади лишились тільки приємні. Закінчивши бакалавр, я поїхав працювати у своє рідне містечко смт. Голованівськ, в ПТУ №38 , викладачем фізичної культури, працюю наразі уже 6 років, поки що не бачу себе в іншій сфері діяльності.
Пучкін Анатолій
Роки навчання на факультеті: 2014-2019
Студентське життя в УДПУ - це такий період, який я не забуду ніколи. Згадуючи студентське життя, на обличчі лише посмішка та вдячність всім, хто був поряд та дарував приємні моменти і можливості. Основне, що запам’яталося – це простота у відносинах з викладачами та керівництвом факультету. Відкрите та щире ставлення до студентів сприяло дружній атмосфері у колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань. Чудові викладачі, які максимально допомогли стати особистістю з своєю думкою, прекрасна матеріально-технічна база факультету, відмінно сприяли навчальному процесі!
Хочу щиро подякувати усім викладачам за невтомну працю, цікаві лекції, бажання та вміння навчити.
Працюю, наразі, вже третій рік по своїй спеціальності вчителем фізичної культури в спеціалізованій школі №57 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району міста Києва і пишаюся тим, що всі ті знання, які я отримав в УДПУ, реально допомагають мені справлятись зі всіма викликами цієї професії!
Тастанкулов Владислав Борисович
До складу студентів був зарахований в 2014 році. За роки навчання виступав за збірну університету по легкій атлетиці та футболу!
Колектив факультету навчив мене цінувати кожний момент, кожну можливість, знаходити компроміси, будувати індивідуальний підхід до людей. Ці навички не раз мені стали в нагоді у моїй професійній діяльності. Запам’яталися та дали поштовх до розвитку практичні заняття, що проводилися викладачами факультету. Викладачів та колектив факультету згадую з теплом і повагою, саме їх професіоналізм, бажання допомогти в навчанні та підтримка допомогли мені успішно закінчити навчання та стати спеціалістом.
На даний час працюю вчителем фізичної культури та трудового навчання в Уманській гімназії №4.
Цюпка Богдан
Навчання в університеті залишиться однією з найяскравіших сторінок в нашому житті! Ми приїхали до університету з різних куточків країни і знайшли тут друзів. Кажуть, що саме в студентські роки народжується найміцніша дружба. Ми разом вчилися долати труднощі, допомагали один одному порадою і справою, розвивалися і ставали кращими, адже у нас був найкращий куратор, яка вела нас і допомагала долати перешкоди.
Цінний досвід, отриманий в університеті, став опорою для мене в майбутньому, адже на третьому курсі я пішов працювати в школу і працюю вже 6 років вчителем фізичної культури. Університетські роки, без сумніву, займають величезну сторінку в житті кожної людини.
Я вдячний Університету за високу якість класичної освіти, яку він забезпечує. Ні для кого не секрет, що у нас панує особлива атмосфера. Атмосфера дружелюбності, поваги, єдності, коли ти з задоволенням, в хорошому настрої йшов до університету, а навчання не вбачалося якимось тягарем. Причому творцями даної атмосфери, думаю, в однаковій мірі є і деканат, і викладачі та самі студенти.
Хочу подякувати Університету не тільки за здобуті знання, а також за емоції, секції, спортивні збори, КВН, походи до театру, художні вечори, підготовки до різних свят, за можливість відчути себе частиною великої та дружньої родини УДПУ.