Новини

ТОП-5 Вправ із фітнес-резинкою

Вправа №1: Присідання з кроком

Кількість: 30 повторів в кожну сторону – вправо і вліво

Як виконувати: надягаємо гумку нижче колін і присідаємо до паралелі з підлогою, не завалюючи коліна в середину. Тримаємо спину рівно, корпус трохи нахиляємо вперед. Основна позиція – крок вправо – присіли – піднялися – перейшли в основну позицію. Аналогічно робимо крок вліво.

Для посилення ефекту надягаємо гумку вище колін і повторюємо вправу.

Вправа №2: Підстрибування

Кількість: 30 разів

Важливо: Спину тримаємо рівно. Вихідна позиція – робимо крок в сторону – присідаємо – стаємо на носочки – опускаємося на стопу – підстрибуємо з вибуховою силою.

Це складна, але дуже ефективна вправа для стегон і сідниць.

Вправа №3: Балерина

Кількість: 30 разів

Важливо: Спину тримаємо рівно, резинку надягаємо трохи вище рівня колін.

Вихідна позиція – присідаємо – піднімаємося на носочки – в піковій точці розводимо коліна в сторони – утримуємося кілька секунд – зводимо коліна – опускаємося на стопу – повертаємося у вихідну позицію.

Вправа №4: Планка з махом

Кількість: 30 разів

Важливо: Надіваємо гумку вище рівня колін і стаємо в планку на лікті і коліна.

Одна нога зігнута в коліні і стоїть на підлозі, друга, зігнута під прямим кутом, піднімаємо вгору до паралелі з підлогою. Після комплексу повторюємо махи другою ногою.

Вправа №5: Планка з стрибком

Кількість: 30 разів

Важливо: Резинку залишаємо на колишньому рівні, стаємо в планку на прямих руках. Долоні на рівні плечей, корпус рівний. З положення планки в стрибку розводимо ноги в сторони і також зводимо назад.