Співоча пташка факультету фізичного виховання

Гарної весняної днини у стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, в теплій та позитивній атмосфері, пройшов фестиваль «Студентська весна 2019». Факультет фізичного виховання представляла студентка І курсу 11 групи – Куца Аліка. З виду крихітна, маленька, але сильна духом дівчина показала, що наші студенти можуть не лише вправно виконувати спортивні нормативи, але і гарно співати. Нагадаємо, що це не перший дебют у творчій карʼєрі Аліки, вона стала «Співочим соловейком університету». Щиро раді, що у нашій студентській родині є така співоча пташка. Тому від студентської ради та керівництва факультету зичимо Аліці – подальших успіхів, натхнення, творчих злетів на професійній ниві.