Новини

УДПУ – АКТИВНИЙ УЧАСНИК СПОРТИВНОГО СВЯТА «РУХАЙСЯ В РИТМІ СВОГО МІСТА» З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

14 вересня на центральному стадіоні м.Умань проходив фестиваль спорту “Рухайся в ритмі свого міста” з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини взяв активну участь у спортивних заходах. Викладачі та спортсмени факультету фізичного виховання Сергій Ільченко(МСУМК), Владислав Мошенський(МСУ), Марчак Вадим(МСУ), Руслан Первак(МСУ), Артем Затуливітер, Юрій Кравчук, Дмитро Рамазанов провели показові виступи та майстер-класи з боксу, боїв без правил ММА, багатоповторного жиму, важкої атлетики; легкої атлетики; жонглювання м’яча.
Також на локації університету працював “куточок здоров’я”, де бажаючі могли виміряти тиск, вагу, зріст, з допомогою спірометра – об’єм легень, а на динамометрі – зжимання кісті.
Міський голова Олександр Цебрій вручив колективу УДПУ імені Павла Тичини подяку за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в місті.