Хто, як не ти?

До Міжнародного дня студента, студрада факультету фізичного виховання організували захід «Хто, як не ти?» У заході взяли участь дві команди – хлопці (Вовк Владислав, Кухарик Іван, Мишак Віталій, Половой Денис) та дівчата (Нирова Анна, Чмеренко Анастасія, Шульгіна Анастасія, Поліщук Аліна). Програма заходу включала  раунди, що складалися з легких опитувань, різноманітних конкурсів і змагальних ігор. Захід складався з семи конкурсів, в період яких відбувалося накопичення балів. Переможець визначився в фіналі восьмого туру. За результатами восьмого конкурсу дівчата  вибороли перемогу та отримали приз від деканату факультету фізичного виховання. Не зважаючи на те, що перемогла одна команда хороший настрій, позитивні емоції, приємні враження отримали всі учасники та гості .