Олімпійці серед нас!

10 грудня шанувальники найпопулярнішої гри у світі відзначають Всесвітній день футболу. Організація Об’єднаних Націй ухвалила рішення про появу свята у зв’язку з постійно зростаючим інтересом людей різного віку, національностей та віросповідання до захоплюючої гри у футбол.
З метою залучення студентської молоді до занять спортом відзначення Всесвітнього дня футболу, студрада факультету фізичного виховання організували та провели для студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини спортивний захід «Олімпійці серед нас» У заході взяли участь шість команд: ПГФ, ФФВ, ФУФ, ФІМ, ННІЕБО, ІПО. Команди змагалися у естафетах, які містили елементи футболу. Учасники команд проявили старанність, наполегливість, швидкість та дисциплінованість. Перемогу у заході виборола команда Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти.  Вітаємо переможців!