У цей чудовий весняний день від імені адміністрації і всіх чоловіків факультету фізичного виховання прийміть палке і сердечне привітання Вас з чудовим святом – Міжнародним жіночим днем ​​8 березня!

Адже саме з Вами, прекрасною половиною людства, пов’язано все найкраще в світі – починаючи від зародження життя, збереження тепла домашнього вогнища, краси і невичерпної ніжності. Щоб заслужити Вашу увагу, ми, чоловіки, з радістю готові весь час виконувати Ваші побажання, саме для Вас постійно вдосконалюватись і прагнути досягнути нових вершин. Ви, жінки – наш найбільший скарб і надбання!

У цей святковий день бажаю Вам Миру і любові, величезного щастя і радості, здоров’я, світлих безхмарних днів, успіхів, творчих звершень та здобутків, як в особистих справах, так в роботі та навчанні. Нехай свято наповнить Ваш будинок квітами, сонцем і веселощами, подарує турботу і тепло рідних, увагу, посмішки колег і друзів!

Завжди залишайтеся такими ж чарівними і красивими! Нехай Вам завжди щастить, а всі Ваші плани і заповітні мрії збуваються!
З найкращими побажаннями,

Декан факультету Сергій Миколайович Ящук