![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-06_12-38-36-1024x1024.jpg)
6 листопада в Україні стартує осінній етап Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру»
Студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини , прийняли активну участь в проведені акції.
Мета акції – привернення уваги українців до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до непоправної шкоди завданої довкіллю України, екологічних проблем, підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму. Це акція заклику до збереження природи, рідної української землі та країни.
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-06_11-39-43-766x1024.jpg)
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-06_17-35-21-759x1024.jpg)
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-06_17-35-16-759x1024.jpg)
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-06_17-36-12-768x1024.jpg)
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-06_11-39-51-766x1024.jpg)
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-06_11-08-22-768x1024.jpg)
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11а06_11-08-22-766x1024.jpg)
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/7-11-06_11-08-22-766x1024.jpg)