![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/і-1024x917.jpg)
Студенське самоврядування факультету фізичного приєднується до привітаннь з нагоди “Дня Української мови та писемності “Дорогі українці! Щиро вітаємо вас з Днем української писемності та мови.
Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.
Ми маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Всебічна підтримка державності мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток – почесна місія кожного громадянина України.
Бажаємо процвітання та якомога більшого існування нашій українській мові! Нехай живе наша рідна мова! Люди, радіємо що в нас є наша, рідна українська мова!