Академічна доброчесність!

16.02.2021 р. ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» організував онлайн-семінар з підвищення кваліфікації на тему «Академічна доброчесність. Інституціональна система підтримки академічної доброчесності та «антиплагіатні сервіси»».

В онлайн-семінарі участь прийняли більше 200 викладачів з усієї країни, серед яких викладачі факультету фізичного виховання.Всіх учасників семінару ознайомили з поняттям та принципами академічної доброчесності, вимогами законодавства у сфері академічної доброчесності до здобувачів освіти, основними видами порушення академічної доброчесності, їх наслідками та видами академічної відповідальності. Також велику увагу було приділено саме законам України «Про освіту» та «Про вищу освіту», де основними питаннями були «Дотримання академічної доброчесності педагогічними, науково-педагогічними та науковими працівниками».