![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/full_size_1585036131-5ce2725dbc25d2c349d1d85301e0a95e.png)
Шановні випускники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, «Асоціація випускників УДПУ імені Павла Тичини» запрошує Вас до співпраці.Метою роботи організації є сприяння зміцненню зв’язків між випускниками, студентами та науково-педагогічним складом, а також сприяння розвитку науки і освіти, реалізації науково-освітніх програм, розвитку культури, збереження та примноження традицій і духовних цінностей університету.Серед наших випускників є дуже багато видатних постатей, які зробили солідний вклад в життя та розвиток суспільства, але кожен хто закінчив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, несе частинку освіти, науки, поваги, добробуту і любові до людських цінностей, які дозволять Україні досягнути вершин у Світі.Тому, якщо Вам не байдужі події в житті вашої Alma Mater, зустрічатись і ділитись досвідом з колегами, друзями, бути завжди в курсі подій приєднуйтесь до нашої спільноти!