![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/159590854_811499692780149_3757558498770522778_n.jpg)
У місті Стамбул завершився Міжнародний турнір «Босфор». Престижні змагання проходили з 16 по 21 березня і зібрали близько 200 боксерів з 23 країн. В складі жіночої команди була і наша уманчанка, Майстер спорту України з боксу, студентка факультет фізичного виховання Уманського державного педагогічного університет імені Павла Тичини, член національної збірної України АНАСТАСІЯ КОВАЛЬЧУК (ваг категорія 57кг.)
В першому бою Анастасія зустрілася в ринзі з доволі іменитою боксеркою, Чемпіонкою Світу 2018 року з Казахстану. Наступний чвертьфінальний бій був рівним і напруженим з представницею Тунісу, багаторазовою чемпіонкою Африки, в якому судді все таки віддали перевагу суперниці нашої боксерки.
«Це величезний досвід для нас, який не купиш ні за яку ціну» наголосив на своїй сторінці у Facebook тренер Анастасії Ковальчук, Віктор Петриченко, і подякував всім за допомогу у фінансуванні та організації поїздки на цей важливий старт!
Українські спортсмени у підсумку завоювали у Туреччині чотири бронзові нагороди.
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/161817457_811499682780150_7634547602000436937_n.jpg)
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/162033076_811499742780144_1774758024845582424_n.jpg)
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/162378388_811499792780139_1163601408817598417_o-831x1024.jpg)
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/162987260_1774629019370500_3044012092662645084_o.jpg)