![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/inf_IMMUNITET12_1600x1200_rgb_72dpi.png)
Челендж до Дня здоров’я #Ялюблюспорт з метою пропагування здорового способу життя серед студентської молоді, набуття майбутніми педагогами практичних навичок проведення спортивно-масових заходів щорічно в Уманському державному педагогічному універсететі проводиться “День здоров’я”.
Цьогоріч карантинні обмеження зумовили абсолютно новий формат вищезазначеного заходу: протягом 29 березня по -30 квітня 2021 року буде проведено челендж #Ялюблюспорт. Студенти-учасники проєкту у коротких відеороликах мають демонструвати власну рухову активність під час карантину, а й пропагували здоровий спосіб життя, акцентуючи увагу на організації повноцінного питного режиму.