![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/изображение_viber_2021-04-27_12-07-57-768x1024.jpg)
23–25 квітня 2021 року в Сумах, у Палаці студентського спорту Сумського державного університету, пройшла XVI літня Універсіада України з дзюдо. У ній взяли участь 14 регіонів, 22 заклади вищої освіти. Загалом на татамі боровся 101 студент (хлопців – 71, дівчат – 30).
Черкащина на цих змаганнях була представлена студентами факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Лебідь Микола 35-У група, який брав участь у ваговій категорії 60кг. і посів лише 7 місце та Нетяга Лука (МСУМК) 11 група, вагова категорія 90 кг. Приємно відзначити, що в особистому заліку Лука у своїй ваговій категорії програвши лише одну сутичку, у всіх інших здобув переконливі перемоги, виборов „бронзу“ (тренер – Нетяга В. І.).
Вітаємо спортсмена та тренера із досягненням та бажаємо майбутніх перемог та успіхів у навчанні!
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/изображение_viber_2021-04-27_12-07-58-768x1024.jpg)
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/изображение_viber_2021-04-27_12-08-00-768x1024.jpg)
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/изображение_viber_2021-04-27_12-07-56-768x1024.jpg)