Всеукраїнська екологічна акція «Посади дерево»

Щороку ранньою весною колектив факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного універсетету імені Павла Тичини долучається до проведення Всеукраїнської екологічної акції «Озеленення України» та «Посади дерево».
Переконані, що висаджування дерев – це один з найпростіших способів боротьби з кліматичними змінами, а також є доречним естетичним елементом дизайну та озеленення спортивної зони університету й свідомим прикладом наслідування екоініціативи. Цьогоріч акція відбулася за сприяння керівництва університету, колективу природничо-географічного факультету, а також господарської частини навчального корпусу#3 та викладачів факультету фізичного виховання.
Ми, твердо віримо, що кожне посаджене дерево , кущик, – це не тільки краса і затишок, це великий здобуток для навколишнього довкілля і здоров`я людей та майбутніх поколінь…