![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/изображение_viber_2021-05-Ы-51-38-768x1024.jpg)
Щороку ранньою весною колектив факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного універсетету імені Павла Тичини долучається до проведення Всеукраїнської екологічної акції «Озеленення України» та «Посади дерево».
Переконані, що висаджування дерев – це один з найпростіших способів боротьби з кліматичними змінами, а також є доречним естетичним елементом дизайну та озеленення спортивної зони університету й свідомим прикладом наслідування екоініціативи. Цьогоріч акція відбулася за сприяння керівництва університету, колективу природничо-географічного факультету, а також господарської частини навчального корпусу#3 та викладачів факультету фізичного виховання.
Ми, твердо віримо, що кожне посаджене дерево , кущик, – це не тільки краса і затишок, це великий здобуток для навколишнього довкілля і здоров`я людей та майбутніх поколінь…
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/изображение_viber_2021-05-07_08-51-38-768x1024.jpg)