Перемога легкоатлетів на Чемпіонаті міста Умань

25 та 26 травня на Центральному стадіоні та стадіоні Сокіл легкоатлети Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у особистому чемпіонаті з легкої атлетики м. Умань. Учасниками були спортсмени колетивів фізкультури закладів вищої освіти, ліцеїв, ДЮСШ. Відповідно до програми змагань учасники мали можливість взяти участь у 2-х видах програми та естафеті.

Нашу команду представляли студенти факультету фізичного виховання: Кравчук Юрій, Затуливітер Артем, Затуливітер Сергій, Лісовий Василь, Шульгіна Анастасія, Ободовська Ірина. Незважаючи на карантинні обмеження в країні спортсмени постійно тренувалися та показали гарні результати: І місце посіли 7 спортсменів, ІІ місце – 3 спортсменів та ІІІ місце – 1 спортмен. Вітаємо переможців та бажаємо подальших високих спортивних досягнень!