![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG-c11549467f3fb77314d090c7440e4c05-V-576x1024.jpg)
Анастасія Ковальчук , МСУ, студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини ( ФФВ) стає СРІБНОЮ призеркою Чемпіонату України з боксу серед жінок (еліта)!!!!! 🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊В рівному , конкурентному, напруженому бою з рахунком 2:3 Настя поступилась Єрошенко Валерії з Чернігівщини!!!! Як кажуть, маємо срібло з присмаком золота! Але ми руки не опускаємо . Головні перемоги Анастасії попереду ! Вітаємо нашу чемпіонку!!!👏👏👏👏👏👏👏👏👏Далі буде…