2 листопада 2021 року на факультеті фізичного виховання було проведено II Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми фізичного виховання: теорія та практика».

2 листопада 2021 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті фізичного виховання викладачами кафедри спортивних дисциплін було проведено II Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми фізичного виховання: теорія та практика».

Участь у заході прийняли понад 80 учасників із таких закладів освіти:

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Луганський національний аграрний університет, КЗО «Криворізька спеціальна школа «Перлина ДОР», Буковинський державний медичний університет, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, НВК «Уманська міська гімназія-школа естетичного виховання».

У зв’язку із карантинними обмеженнями в країні, конференція проходила у дистанційному форматі.

Конференцією було передбачено такі напрями роботи:

1. Актуальні проблеми фізичної культури, фізичного виховання різних груп населення: тенденції та перспективи.
  2. Підвищення ефективності роботи вчителя у галузі фізичного виховання і спорту.
  3. Соціальні та психолого-педагогічні аспекти фізичного виховання і спорту.
  4. Сучасні інформаційні та комунікативні технології у фізичному вихованні та спорті.
  5. Теоретико-методичні засади формування здорового способу життя.
  6. Теоретичні, методичні та організаційні основи спортивного туризму.
  7. Фізичне виховання дітей дошкільного віку, учнів ЗОШ, студентської молоді засобами педагогічного краєзнавства.

Дякуємо учасникам конференції за змістовні доповіді та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!