![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-22_13-22-17-185-1024x761.jpg)
Вихованка Уманського та Лисянського боксу, МСУ, студентка УДПУ продовжує підвищувати свій професійний рівень на НТЗ в Італії в складі національної збірної України з боксу серед жінок!!!
До слова, в зборах беруть участь лідери жіночого боксу Італії, України, Фінляндії, Ірландії!!! Серед них чемпіонки та призерки чемпіонатів Європи та світу!!! Впевнені, що такий збір піде максимально на користь нашій Насті!!!