![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-24_09-31-17-404.jpg)
Сьогодні святкує своє 18- тиріччя один з кращих боксерів нашого міста та Черкащини, багаторазовий чемпіон та призер України ,новоспечений Майстер спорту України, боксер Б.К. «АРЕС» та ШВСМ, студент УДПУ ім. П.Тичини КОЛІСНІЧЕНКО ДМИТРО !!!!!🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁
Щиро вітаємо його і бажаємо бути здоровим, щасливим, наполегливим, цілеспрямованим,вірити в себе , в свої мрії , не зупинятись на досягнутому,ставити перед собою найвищі цілі і досягати їх!!!!