РЕКТОР УДПУ ОЛЕКСАНДР БЕЗЛЮДНИЙ ПРИВІТАВ СТУДЕНТІВ ІЗ ПЕРЕМОГОЮ

Сьогодні в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини ректор, професор Олександр Безлюдний провів зустріч із представницями університетської жіночої збірної з футболу та тренером Володимиром Щербиною.

Тріумфальною перемогою для футболісток УДПУ імені Павла Тичини закінчився Кубок України серед студентських жіночих команд, який відбувся з 23 по 25 листопада у м. Харків. Збірна УДПУ стала володарем Кубку України 2021 з футболу серед студентських жіночих команд.

«Вперше в історії університету жіноча збірна з футболу завоювала Кубок України. Гравчині збірної УДПУ успішно відстояли честь рідного університету, довели, що на факультеті фізичного виховання вміють готувати чемпіонів! Перемога збірної на змаганнях високого рівня – заслужена і очікувана, це показник їх щоденної та напруженої підготовки, систематичної роботи тренера. Сподіваємось, що наступними будуть сходинки міжнародного п’єдесталу», – зазначив під час зустрічі Олександр Іванович.

Ректор привітав студентів та тренера з перемогою, поцікавився, як проходила їх підготовка до змагань і самі змагання.

Університетська громада вітає чемпіонів із перемогою та бажає подальших успіхів!

Першоджерело