![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/4-2-1024x576.jpg)
29 листопада відбувся захист виробничої практики студентів 2 курсу ОС магістр, на якій були присутні: Молчан Галина Павлівна, директор НВК. ЗОШ I-III ступенів №10 – медична гімназія та Сорокін Сергій Вячеславович, директор ЗОШ I-III ступенів №4. На конференції були заслухані звіти студентів, окреслились проблеми з якими стикалися здобувачі вищої освіти під час практики. Бажаємо студентам натхнення в подальшій роботі!