Баскетбол, Новини

На факультеті відбулись змагання з баскетболу серед студентів І курсу

16 грудня в спортивному залі Уманського державного педагогічного університету  імені Павла Тичини відбулись змагання з баскетболу серед студентів першого курсу факультету фізичного виховання, участь у яких взяли три збірні команди: 11, 12 та 17-с групи.

Змагання проходили по коловій системі. Кожна з команд зіграла по дві гри, за результатами яких, перше місце зайняла збірна команда 17-с групи, друге місце посіла 11 група, а третє місце здобула команда  12 групи.

Кожна команда була нагороджена подякою та солодким призом від факультету та спортивного клубу. Нагороджували учасників змагань: декан факультету фізичного виховання Ящук Сергій Миколайович, керівник спортклубу Щербина Володимир Володимирович та завідувач кафедри спортивних дисциплін Маслюк Руслан Вадимович.

Факультет фізичного виховання дякує всім учасникам змагань за участь і бажає надалі в майбутньому підвищувати свою майстерність і прославляти свій факультет та навчальний заклад.