Відбулася зустріч із стейкхолдерами

На факультеті фізичного виховання відбулася зустріч із стейкхолдерами, на якій обговорювалося удосконалення навчання здобувачів вищої освіти на освітній програмі бакалаврського рівня «Середня освіта (Фізична культура)».

Учасниками обговорення були:

• декан факультету фізичного виховання, доктор педагогічних наук, доцент Ящук Сергій Миколайович;
  • гарант даної ОП кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Осадченко Тетяна Михайлівна;
  • члени проєктної групи: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Семенов Андрій Анатолійович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри медико біологічних основ фізичної культури Бойко Юлія Степанівна;
  • заступник декана з навчальної роботи старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Комар Володимир Петрович,
  • заступник декана з педагогічної практики, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри спортивних дисциплін Маєвський Микола Іванович.
  • стейкхолдери-роботодавці: директор Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Сорокін Сергій В’ячеславович, учитель з фізичної культури НВК Уманської міської гімназії Носай Олександр Людвигович, учитель  з фізичної культури Уманської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №4  Тастанкулов Владислав Борисович.
  • студенти та випускники: Поліщук Аліна – голова студентського самоврядування факультету фізичного виховання, Каракай Анастасія – випускник даної ОП.

Сергій Миколайович Ящук акцентував увагу присутніх на важливості тісної співпраці між стейкхолдерами та кафедрами факультету фізичного виховання з метою підготовки компетентних фахівців з фізичної культури на яких чекає суспільство сьогодні.

Під час обговорення Тетяна Михайлівна Осадченко  відзначила, що серед основних завдань вищої освіти є забезпечення суспільства фундаментально підготовленими компетентними фахівцями, здатними творчо застосовувати на практиці найновіші досягнення сучасної науки і техніки, використовувати інноваційні технології у сфері фізичного виховання, гнучко реагуючи на запити ринку праці.

З метою удосконалення змісту освітньо-професійної програми “Середня освіта (Фізична культура)” учасникам зустрічі було запропоновано пройти опитування на сайті факультету фізичного виховання.