![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-05_19-46-32-741-768x1024.jpg)
Студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Заслужений Майстер спорту України Лука Нетяга у складі національної дефлімпійської збірної команди України з дзюдо тріумфально виступив на XXIV літніх Дефлімпійських іграх, які проходять в бразильському місті Кашіас-ду-Сул. У другий змагальний десь особистої першості у категорії до 90 кг серед чоловіків він взяв золото.
XXIV літні Дефлімпійські ігри стартували 1 травня 2022, команда України складається з 170 спортсменів з порушеннями слуху та бере участь у 16 видах спорту.
В загальнокомандному заліку Дефлімпіади українська збірна впевнено перебуває на 1 позиції.
УДПУ вітає наших спортсменів та Луку зі значними досягненнями та бажає їм подальший успіхів та перемог!
Університет пишається своїм чемпіоном!
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-05_17-50-40-309-1024x768.jpg)