Наш студент взяв участь у Чемпіонаті України з греко-римської боротьби.

Студент V курсу факультету фізичного виховання Микола Лебідь взяв участь у Чемпіонаті України серед чоловіків з греко-римської боротьби який відбувся 26-27 листопада в місті Черкаси. На килимі змагалось 164 спортсмени з різних регіонів України, родзинкою змагань була участь відомого українського спортсмена і політика, багаторазового чемпіона світу та Європи, чемпіона Олімпійських ігор у Токіо (2020), срібного призера Олімпійських ігор (2016), чемпіон і срібний призер Європейських ігор (2019, 2015), бронзовий призер Універсіади (2013), Заслужений майстер спорту України – Жан Беленюк.

Наш студент виступав у категорії до 55кг, де боролись за медалі 19 спортсменів та зайняв 5-місце чемпіонату і виконав норматив Майстра спорту України.

Вітаємо Миколу та бажаємо подальших перемог !