Студент ФФВ призер Всеукраїнського турніру з дзюдо

3 грудня, у Луцьку відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з дзюдо серед молоді на честь бронзового призера Олімпійських ігор-2000, Заслуженого майстра спорту України Руслана Машуренка. Даний турнір відбувся вже 16-й раз в історії. Участь у якому взяв студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, заслужений Майстер спорту України з дзюдо Нетяга Лука, який боровся у ваговій категорії 90кг і виборов срібну нагороду.

Цього року у турнірі взяли участь 200 юнаків і дівчат 2000-2007 року народження із 20 областей України. Ці змагання особливі для спортсменів, адже на татамі боролися за особливий приз – звання майстра спорту України з дзюдо, яке присвоювалося всім переможцям турніру.

Вітаємо Луку з черговою нагородою.