На факультеті фізичного виховання 20 грудня відбулася випускова атестація у формі кваліфікаційного іспиту та захисту магістерських робіт за спеціальністю 014 Середня освіта ( Фізична культура).

Атестація була проведена у змішаному форматі: очно та дистанційно (із використанням платформи Google Meet).
Студенти мали можливість представити здобуті впродовж навчання компетентності у вигляді відповідей на питання та доповідей, у яких продемонстрували готовність до майбутньої професійної діяльності.
Магістранти на досить високому рівні захистили свої роботи і чітко та лаконічно відповідали на запитання, поставлені комісією.
Професорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання вітає випускників із успішним захистом та бажає успіхів у подальшій професійній діяльності!