У місті Дебрецен, (Угорщина) фінішував 67-ий «Меморіалу Іштвана Бочкаї» – один з найстаріших турнірів Європи серед чоловіків та жінок з боксу, де Черкащину у ваговій категорії 54 кг представляла студентка факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Анастасія Ковальчук.
Вітаємо нашу боксерку із бронзою, але з присмаком медалі вищого ґатунку.
Цей турнір є одним із етапів підготовки національної збірної України до ліцензійних Європейських Ігор, які пройдуть у Польщі в червні. Тільки місяць тому розпочалась підготовка після кількатижневого відпочинку і тому Настя і її тренерський колектив радий, що змогли здобути важливу медаль на такому престижному турнірі, провівши три корисних бої з потужними суперницями. В півфіналі наша боксерка програла досвідченій полячці, призерці багатьох чемпіонатів світу, Європи та Європейських Ігор в дуже рівному, конкурентному бою, що дає надію на майбутній успіх.
Всім, хто вболівав за Настю, дякуємо за підтримку, а її ще раз вітаємо з успішним виступом!