Студенти УДПУ здобули друге місце Чемпіонату України з боксу серед студентів в складі збірної Черкаської області.

Друге командне місце здобула наша область на Чемпіонаті України з боксу серед студентів на честь Захисників України, який проходив у місті Бровари з 19 по 23 червня.

Переважну більшість складу збірної Черкаської області становили студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Анастасія Желада ФФВ, 11група, (54 кг, КМСУ), та Дмитро Колісніченко ФФВ, 27-С група, (54 кг, МСУ) здобули золоті нагороди, Артем Уманець ФФВ, 21 група, (63,5 кг, КМСУ), Данило Лозан ФФВ, 37-С група, (67 кг, МСУ), Павло Лейбенко ФФМІ, 154 група (48 кг, КМСУ) вибороли срібні медалі, Андрій Скакун ФФВ, 31 група, (75 кг, МСУ) став бронзовим призером. Швець Сергій ФФВ, 43 група, Семончук Ігор ФФВ, 22 група,, Колісніченко Миксим ФІМ, 154 група, Резніченко Арсеній ФФВ, 21 група,, Шевчук Едуард ФІПО,17 група, Савранський Артем ФІПО, 19 група, Сорокін Вадим ПГФ, 17 група.

У складі збірної також виступали представники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Тетяна Довгаль (60 кг, МСУМК) та Максим Кофан (80 кг, МСУ).

Вітаємо боксерів та їх тренерів з потужним виступом! Бажаємо і надалі впевнено здобувати нові перемоги! Так тримати!

Університет пишається своїми студентами!

Дякуємо ЗСУ! Разом до Перемоги!