Студентка ФФВ взяла участь у Чемпіонаті Європи з веслувального марафону.

З 11 по 15 липня в хорватському місті Славонський Брод пройшов чемпіонат Європи з веслувального марафону на байдарках і каное, в якому брали участь більше 500 учасників, з них 25 кращих українських веслувальників. Змагання проходили на короткій (3,4 км) та довгій дистанціях (від 11,8 км до 32 км) з перебіжками в трьох вікових групах: юніори, молодь до 23 років і дорослі. В складі збірної команди України виступила студентка факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Аліна Молдованова на дистанції С1 Junior Women 11,8 км з двома перебіжками. В підсумку наша спортсменка посіла п’яту сходинку змагань у своєму виді, з чим ми вітаємо Аліну та її тренерів!!!

Велика подяка Збройним Силам України та усім, хто боронить нашу країну від ворога, за можливість тренуватись і виступати на змаганнях. СЛАВА УКРАЇНІ!!!