Участь студентки ФФВ у “Молодіжному обміні “Від Уманя до Познаня: кордон не перешкода, спільне єднає…”

Здобувачка вищої освіти Цуркан Валерія, яка навчається на ОП “Середня освіта (Фізична культура)”, взяла участь у “Молодіжному обміні  “Від Уманя до Познаня:  кордон не перешкода, спільне єднає…”, що відбувався в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані (Польща).

Проект передбачає 2 етапи зустрічі:

І етап – початок: 1 жовтня 2023 р.; закінчення: 7 жовтня 2023 р.

ІІ етап (онлайн) – початок: 16 жовтня 2023 р; закінчення: 20 жовтня 2023 р.

Метою проекту є посилення українсько-польського міжкультурного діалогу через залучення молоді до вивчення спільної історико-культурної спадщини.

Проект зорієнтовано на розвиток активної громадянської позиції молоді та участі у суспільному житті, поглиблення університетської співпраці для вільного обміну ідеями, досвідом і знаннями між молодими людьми з різних регіонів України та Польщі.